Penktadienis, 22 rugsėjo, 2023
spot_img
spot_img

„Iki“ pristato naujus parduotuvių formatus – širdelės padės apsipirkti dar patogiau

Ar jau skaitėte?

Skaitomiausi

Prekybos tinklo „Iki“ naujienų maratonas tęsiasi. Akylesni pirkėjai ant dalies parduotuvių fasadų jau pastebėjo naujus dizaino elementus – žalias širdeles. Atskleidžiama, kad netrukus jos atsiras visoje Lietuvoje ir žymės konkrečios parduotuvės formatą. Pasak Nijolės Kvietkauskaitės, „IKI Lietuva“ generalinės direktorės, pagal dydį ir asortimentą bus skiriamos 1, 2 ar 3 širdelės, ir tai pirkėjams padės išsirinkti tinkamiausią parduotuvę bei apsipirkti be rūpesčių.

„Paprastas ir visiems suprantamas parduotuvių suskirstymas pirkėjams parodys, kuri parduotuvė geriausiai atlieps jų tos dienos poreikius. Turime ypač platų paties įvairiausio dydžio parduotuvių tinklą, į jas ateina įvairūs pirkėjai, turintys skirtingų lūkesčių: vieniems reikia tik greito užkandžio, kitiems reikia torto ypatingai progai ar įsigyti prekių visai savaitei. Širdelių skaičius jiems padės suprasti konkrečios parduotuvės dydį, asortimentą bei paslaugas, teikiamas parduotuvėje, ir pasirinkti tinkamiausią parduotuvę. Kurdami šį pokytį į viską žvelgėme iš kliento perspektyvos, todėl tikime, kad naujoji sistema pirkėjams taupys laiką ir leis dar patogiau pasinaudoti geriausiais pasiūlymais“, – sako N. Kvietkauskaitė.

Ką reiškia naujieji „Iki“ formatai

Kaip pažymi „IKI Lietuva“ generalinė direktorė, įvedant naująjį suskirstymą, atsižvelgta ne tik į parduotuvių dydžius, bet ir asortimentą bei teikiamas paslaugas. Taip klientai žinos, ko tikėtis to formato parduotuvėje, kad ir kur ji bebūtų – Vilniuje ar Šventojoje.

4 „Iki“ parduotuvių formatai ir aiškus jų žymėjimas palengvins pirkėjų kasdieną:

💚💚💚: plačiausias asortimentas. Didžiausiose – iki 2 tūkst. kv. m ploto – parduotuvėse užtikrinamas plačiausias, net iki 14 tūkst. prekių asortimentas, tad jos idealiai tiks savaitiniam apsipirkimui. „Iki“ klientai jose ras vitrinose siūlomą šviežią mėsą, šviežią bei rūkytą žuvį, šviežią konditeriją ir kulinariją. Trijų širdelių parduotuvėse bus siūloma šviežių sulčių spaustuvė, duonos pjaustyklė, atskirais atvejais ir galimybė užsisakyti picų. Taip pat klientai galės atsiimti prekes, užsakytas „Iki“ ar „LastMile“ el. parduotuvėje. 

💚💚: prekybos centras kasdieniam apsipirkimui. Didesnėse, 500-1100 kv. m ploto, parduotuvėse „Iki“ pirkėjai ras iki 12 tūkst. prekių. Klientams siūlomas šviežių vaisių ir daržovių, šviežiai keptų duonos gaminių ir bandelių asortimentas. Dviejų širdelių parduotuvėse yra sveriama šviežia mėsa, rūkyta žuvis, karšti gaminiai, taip pat platus bakalėjos, šaldytų, gėrimų ir namų komforto prekių pasirinkimas. Klientai turės galimybę atsiimti „Iki“ ar „LastMile“ el. parduotuvės pirkinius. Šios parduotuvės orientuotos tiek į atsargų namuose papildymą, tiek į savaitinį apsipirkimą.

💚: visos būtinos prekės – arčiau namų. Jaukiose 200-700 kv. m ploto parduotuvėse lauks kruopščiai atrinktas iki 9 tūkst. prekių asortimentas: švieži vaisiai ir daržovės, švieži duonos kepiniai ir vietoje kepamos bandelės, optimalus bakalėjos, šaldytų, gėrimų, alkoholio ir namų komforto prekių pasirinkimas. Tai „Iki“ klientams leis greitai ir patogiai papildyti namų atsargas ar pasirūpinti pirkiniais visai savaitei.

„IKI Express“: išskirtinėse lokacijose, didžiųjų miestų centruose įkurtos parduotuvės sukurtos greitam apsipirkimui, yra tarsi didelės užkandinės ir turi išskirtinį iki 6 tūkst. prekių asortimentą. Čia ir toliau bus siūlomas platus jau paruoštų patiekalų pasirinkimas, o sveriamų produktų vitrinose bus galima įsigyti karštų produktų, šviežių sumuštinių.

Iš viso Lietuvoje yra 237 „Iki“ parduotuvės. Visas jas atitinkamu žalių širdelių skaičiumi papuošti ketinama iki rudens. 

„Širdeles pasirinkome ne atsitiktinai – tai istoriškai mums artimas simbolis, kurį pirkėjai instinktyviai sieja su „Iki“. Dabar jis taps ir klientams patogia klasifikacijos sistema. Kartu tai bus ir draugiškas kvietimas pasmalsauti – jeigu pamatysite, kad nuolat apsipirkote dviejų širdelių parduotuvėje, galbūt kils noras užsukti į žymėtą trimis ir patiems pajusti skirtumą“, – teigia N. Kvietkauskaitė.

Vos per pusmetį – gausybė ryškių ir pirkėjų įvertintų naujovių

Nauji parduotuvių formatai yra tik dalis „Iki“ pokyčių. Prekybos tinklas šiemet kaip reikiant atsinaujino – pakeitė savo vizualinį identitetą, pradėjo šviežumui skirtą kampaniją, taip pat pristatė ir naują pozicionavimą bei šūkį „Iki – arčiau tavęs“.

Naujienas lydi ir fiziniai pasikeitimai prekybos vietose: ir toliau aktyviai atnaujinamos parduotuvės visoje Lietuvoje, taip pat pirkėjams pristatyta visiškai nauja parduotuvių koncepcija. Atnaujintas dizainas ir prekių išdėstymas leidžia kurti tokią aplinką, kurioje klientų apsipirkimo kelionė vyktų intuityviai, mėgstamas prekes būtų galima rasti kuo greičiau ir patogiau, būtų aiškiai išskirti specialūs kainų pasiūlymai ir dar daugiau dėmesio skiriama „Iki“ stiprybei rinkoje – šviežių produktų asortimentui.

Siekiant suteikti daugiau naudų pirkėjams, „Iki“ atnaujino ir savo lojalumo programą. Ji, grįsta žaidimu ir iššūkiais, iškart sulaukė didelio klientų aktyvumo. Tinklas pirmasis Lietuvoje pristatė naujieną – apsiperkant gaunamus taškus pirkėjams pasiūlė keisti ne tik į „Iki“ parduotuvėse esančias prekes, bet rinktis ir iš partnerių pasiūlymų. Plačiame ir nuolat atnaujinamame sąraše – įvairios buities, technikos ir laisvalaikio prekės, pradedant bilietais į kiną ir baigiant televizoriumi ar paspirtuku. 

„Jau daugiau nei 30 metų, nuo pat pirmosios parduotuvės Lietuvoje, į rinką nešame naujoves ir kovojame, kad mūsų pirkėjų kasdienybė būtų lengvesnė. Nuo pirmųjų šviežių kruasanų parduotuvėse, pirmųjų savitarnos kasų – iki Lietuvoje dar nematytų autonominių parduotuvių ir ką tik Vilniaus centre pasirodžiusių pirkinius be vairuotojo išvežiojančių autonominių automobilių, kurie tapo naujiena visoje Europoje. Esame numatę dar ne vieną inovatyvų projektą, todėl Lietuvos gyventojai ir toliau sulauks naujovių iš „Iki“ – bus dar patogiau, šiuolaikiškiau ir paprasčiau“, – sako N. Kvietkauskaitė.

Tarptautinei „Rewe“ grupei priklausantis prekybos tinklas „Iki“ Lietuvoje veikia nuo 1992 metų. Turėdamas 237 parduotuves visoje Lietuvoje, „Iki“ yra vienas didžiausių mažmeninės prekybos tinklų. Tarp didžiausių šalies darbdavių esanti bendrovė yra įdarbinusi apie 5,5 tūkst. darbuotojų. Prekybos tinklas kartu su „Pixevia“ Vilniuje atidaręs keturias autonomines parduotuves su „Iki“ prekių ženklu. Prekybos tinklas taip pat valdo prekių pristatymo į namus startuolį „LastMile“ ir nuosavo prekės ženklo elektroninę parduotuvę.

Vaida Budrienė

„Iki“ komunikacijos vadovė

 

 

Seimas apsisprendė: kailių fermų Lietuvoje neliks

0
Ketvirtadienį Seime vykusio lemiamo balsavimo metu parlamentarai pritarė įstatymo projektui dėl kailinių žvėrelių fermų draudimo Lietuvoje. Įstatymo projektu draudžiama laikyti ir (ar) veisti, parduoti ar kitaip perleisti gyvūnus vien dėl naudos iš jų kailio....

Prieš teismą stos juodąją buhalteriją vedęs panevėžietis skerdyklos savininkas ir buvęs vadybininkas

0
Panevėžio apygardos prokuratūrai baigus ikiteisminį tyrimą, teismui dėl juodosios buhalterijos vedimo teks aiškintis panevėžiečiui skerdyklos savininkus V. B. ir jau buvusiam jo darbuotojui, vadybininkui Š. K., skelbia prokuratūra. Tyrimo duomenimis, V. B., būdamas įmonės, vykdančios...

PC CUP: lankytojų pasitikėjimas ir išskirtinė vieta sostinėje lėmė srautų rekordus

0
Rudeniui įsibėgėjant sostinės centre įsikūręs prekybos centras CUP skaičiuoja itin gerą aštuonių mėnesių veiklos derlių, o ypač – didžiulę lankytojų trauką šiltuoju sezonu. Lankytojų srautams nuolat augant jau trečius metus iš eilės, prekybos centro...

Prekybos centro CUP vadovė O. Nevinskienė: „Kuriame miesto kultūrą ir esame šalia tų, kam...

0
Vienoje gražiausių Vilniaus vietų įsikūręs prekybos centras CUP savo socialinės atsakomybės kryptis sieja su parama sveikatos iniciatyvoms ir miesto kultūros kūrimu. Pastaroji kryptis apima sostinės gyventojams ir svečiams skirtus aukštos kokybės kultūros renginius paties...

UAB „Vilkaviškio vandenys“ rugsėjo 25-29 dienomis gyventojus aptarnausime tik nuotoliniu būdu

0
Pranešame, kad keičiasi UAB „Vilkaviškio vandenys“ administracijos ir klientų aptarnavimo vietos adresas. Dėl persikėlimo į kitas patalpas rugsėjo 25-29 dienomis gyventojus aptarnausime tik nuotoliniu būdu (telefonu, el. paštu, naudojant savitarnos sistemą). Nuo 2023 m....

Veiklą nutraukia nepriklausomas elektros tiekėjas „EGTO energija“

0
Smulkiausias nepriklausomas elektros tiekėjas „EGTO energija“ stabdo veiklą. Kaip pirmadienį pranešė LRT radijas, bendrovė vėlų pirmosios savaitės dienos vakarą informavo klientus apie nutraukiamą veiklą. Tiekėjas pranešė, kad elektros nebetiekia nuo penktadienio, o toliau paslaugas klientams...

„Swedbank“ visiems šalies jaunuoliams 18-ojo gimtadienio proga padovanos pirmąją investiciją

0
Skatindamas gyventojų finansinį raštingumą ir jų domėjimąsi investavimu, „Swedbank“ nuo šiol visiems savo klientams 18-ojo gimtadienio proga padovanos investicinio fondo vienetų. Šią unikalią dovaną, kurios vertė sieks 20 eurų ir kuri daugeliui taps pirma...

„Httpool Lithuania“ ketina atleisti pusę darbuotojų

0
Skaitmeninės rinkodaros bendrovė „Httpool Lithuania“ apie galimą atleidimą įspėjo 17 savo darbuotojų ir apie tai pranešė Užimtumo tarnybai. Pranešimas apie numatomą grupės darbuotojų atleidimą gautas rugpjūčio 31 d. „Sodros“ duomenimis, rugsėjo 18 dieną „Httpool Lithuania“ turėjo...

Mylimiausios Lietuvos e.parduotuvės rinkimai – finišo tiesiojoje: prasidėjo lemiamas balsavimas

0
Šiandien startavo paskutinysis Mylimiausios Lietuvos e.parduotuvės rinkimų etapas. Gyventojai jau gali atiduoti savo balsus už tris mylimiausius lietuviškus internetinius verslus ir nulemti pirmąjį sykį rengiamų rinkimų nugalėtojus. Balsuoti gyventojai kviečiami už 30 sąraše pateiktų e.parduotuvių,...

Daugiausiai žemės Lietuvoje valdo viena lietuvių šeima

0
Pirmoje didžiausių žemės valdytojų Lietuvoje sąrašo vietoje – Karbauskių šeima, skelbia „15min“. Pasak portalo, vien verslininkui ir politikui Ramūnui Karbauskiui priklausanti žemės ūkio produktų gamintoja „Agrokoncernas“ nuosavybės teise Lietuvoje turi apie 10 tūkst. hektarų žemės,...

Prie „SBA Urban“ valdybos jungiasi G. Simonavičius

0
Nekilnjamojo turto(NT) plėtotoja „SBA Urban“ skelbia, kad grupės valdyba naujuoju valdybos nariu patvirtino Giedrių Simonavičių, vadovaujantį SBA grupės marketingui ir komunikacijai. „Prie „SBA Urban“ valdybos jungiasi kūrybingas strategas, kurio įžvalgos, energija, gebėjimas įkvėpti komandą jau...

Pasvalyje veiklą pradėjo „Tube Green“ biometano gamykla

0
Pasvalio rajone pradėjo veikti „Tube Green“ biometano gamykla, kuri per metus pagamins 100 tūkst. megavatvalandžių (MWh) biometano, rašoma pranešime žiniasklaidai. Biometano gamybos projektą įgyvendina bendrovė „Tube Green“ kartu su bioetanolio ir biodujų gamintoja „Kurana“. Projekto...

Iš „Iki“ atkeliauja beveik pusė „Maisto banką“ pasiekiančių produktų – tai 5,4 mln. porcijų...

0
Stipri partnerystė gali pakeisti tūkstančių žmonių kasdienybę. Prekybos tinklo „Iki“ pernai suteikta parama maistu sudarė net apie 40 proc. viso „Maisto banko“ išgelbėto maisto, rodo paramos ir labdaros fondo ataskaita. „Iki“, didžiausio ir vieno...

„Iki“ darbuotojams – dar daugiau naudų: rūpinamasi ir jų sveikata, ir vaikais

0
Papildomas sveikatos draudimas, nemokami skiepai nuo gripo, nuolaidos parduotuvėse, nemokami pietūs – „Iki“ įvairiapusiškai rūpinasi savo darbuotojais. Šį rudenį, pasak Monikos Milės, prekybos tinklo „Iki“ Žmonių ir kultūros departamento vadovės, imtasi dar vienos naujos...
spot_img
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com